Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Stravovací služby a dodávky
Spisové číslo: EBA/2018/12/CSU/SER/OP
II.1.2)Hlavní kód CPV55300000 Provozování restaurací a podávání jídel
II.1.4)Stručný popis:
Evropský orgán pro bankovnictví hodlá uzavřít rámcovou smlouvu s jediným dodavatelem v oblasti stravovacích služeb a dodávek. Základem těchto stravovacích služeb bude mimo jiné příprava a podávání bufetových obědů návštěvníkům EBA, a to včetně delegátů a hodnostářů EU na jednáních pořádaných EBA. Hlavní odpovědností cateringového dodavatele bude dodávka palety bufetových obědů, jakož i kancelářského občerstvení jako čaj, voda, cukr atd.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV55321000 Příprava jídel
II.2.4)Popis zakázky:
Cílem této zakázky je poskytování stravovacích služeb a dodávek v ústředí EBA zhotovitelem. Stravovací služby jsou vyžadovány zejména během jednání. Tato zakázka se nevztahuje na každodenní poskytování obědů v jídelně pro zaměstnance.