Služby - 293550-2022
Česko-Česká Lípa: Čištění ulic
2022/S 105-293550
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Čištění a zimní údržba komunikací a úklid autobusových zastávek v České Lípě
Spisové číslo: MUCL/15799/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV
90611000 Čištění ulic
II.1.4)Stručný popis:
Zajištění komplexních služeb při čištění a zimní údržbě komunikací a zajištění úklidu autobusových zastávek v souladu se zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích dle podmínek uvedených, v platném znění a v souladu se souvisejícími právními předpisy, vyhláškami a nařízeními Města Česká Lípa a rovněž v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech v platném znění.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
90620000 Odklízení sněhu
II.2.4)Popis zakázky: