Směrnice 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Poskytování auditních služeb ESI fondů.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníSlužby
Kategorie služeb č. 9: Účetnictví a audit
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Česká republika.
Kód NUTS CZ ČESKÁ REPUBLIKA,CZ0 ČESKÁ REPUBLIKA
II.1.4)Informace o rámcové smlouvěRámcová smlouva s jediným účastníkem
Doba platnosti rámcové smlouvy
v letech: 48
Celková předpokládaná hodnota zakázek po celou dobu platnosti rámcové smlouvy
Uveďte odhadovanou hodnotu bez DPH: 21 275 000 CZK
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Předmětem veřejné zakázky je poskytování auditních služeb při zajišťování výkonů auditů systémů a auditů operací v kompetenci Auditního orgánu u operačních programů spolufinancovaných z prostředků EFRR, ESF, Fondu soudržnosti a ENRF (evropské strukturální a investiční fondy – fondy ESI) – Podpora výkonu auditů v kompetenci Auditního orgánů v přírodě nedostatku personálních zdrojů Auditního orgánu pro dodržení časového harmonogramu plánů auditů a zpracování Výročních kontrolních zpráv. – Hlavními výstupy v této oblasti budou podklady pro vypracování zpráv o provedených auditech, případně přímo zprávy o provedených auditech. – Provádění auditů u projektů Auditního orgánu financovaných z Operačního programu Technická pomoc ve vzorku operací. – Hlavními výstupy v této oblasti budou zprávy o provedených auditech.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)79212300 Provádění zákonných auditů, 79210000 Účetní a revizní služby, 79212100 Provádění finanční kontroly
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne