Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Analyse van de administratieve lasten die voortvloeien uit het GLB.
Referentienummer: AGRI-2017-EVAL-04.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
II.1.4)Korte beschrijving:
Evaluatieonderzoek voor de analyse van de administratieve lasten die voortvloeien uit het GLB.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 700 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77100000 Diensten voor de landbouw
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten met een enkele contractant voor een periode van 10 maanden met het oog op de voltooiing van een onderzoek naar de analyse van de administratieve lasten die voortvloeien uit het GLB.