Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tilausajopalvelut 2021–2026, 115/KAARTJR/22, Diaari 5623
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: