Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Podpora střediska pro sledování pro ekonomiku on-line platforem — SMART 2018/0034
Spisové číslo: 2018/0034
II.1.2)Hlavní kód CPV73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této studie bude shromažďování údajů a multidisciplinární analýza nově vznikající problematiky, např. algoritmů pro přístup k údajům a hodnocení, ujednání o cenové paritě v rámci on-line platforem a dalšího vývoje národních regulačních a politických přístupů k on-line platformám. Studie rovněž podpoří práci skupiny odborníků střediska pro sledování pro ekonomiku on-line platforem a poskytne internetový portál, který bude sloužit jako rozhraní mezi zúčastněnými stranami, skupinou odborníků a Komisí.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79410000 Obchodní a podnikové poradenství
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3