Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Stavební práce - 307429-2019
Submission deadline has been amended by:  423406-2019
Česko-Karlovy Vary: Rekonstrukce budov
2019/S 126-307429
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Revitalizace objektu Císařských lázní, Karlovy Vary
II.1.2)Hlavní kód CPV
45454100 Rekonstrukce budov
II.1.4)Stručný popis:
Jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu Císařských lázní v Karlových Varech, který je významnou národní kulturní památkou. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky, který je přílohou č. 5 zadávací dokumentace, a v jeho přílohách.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 483 938 119.74 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
92522100 Ochrana historických památek
92312230 Služby poskytované sochaři
92312000 Umělecké služby
79420000 Manažerské poradenství
77211400 Kácení stromů
71421000 Zahradní architektura
71300000 Technicko-inženýrské služby
71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
45310000 Elektroinstalační práce
45300000 Stavební montážní práce
45262600 Různé specializované stavební práce
45262311 Betonářské stavební práce
45262000 Speciální řemeslné stavební práce kromě střešních prací
45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce
45212350 Historicky nebo architektonicky mimořádně zajímavé budovy
45113000 Provoz staveniště
45100000 Práce spojené s přípravou staveniště
39100000 Nábytek
II.2.4)Popis zakázky:
Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 483 938 119.74 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten
92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
92312000 Künstlerische Dienstleistungen
79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
77211400 Fällen von Bäumen
71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
45262311 Betonrohbauarbeiten
45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten
45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
45113000 Baustelleneinrichtung
45100000 Baureifmachung
39100000 Möbel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: