Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro del carrozado de dos unidades de autobomba rural pesada sobre chasis Mercedes-Benz 1630AF
Referentienummer: A015/2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: