Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 308657-2019
Polen-Warschau: Computerondersteuningsdiensten
2019/S 126-308657
Aankondiging van een opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Usługa relokacji, Usługa kolokacji infrastruktury techniczno-systemowej oraz Usługi łączy dostępowych.
Referentienummer: WZP.270.127.2019
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
72610000 Computerondersteuningsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest Usługa relokacji, Usługa kolokacji infrastruktury techniczno-systemowej oraz Usługi łączy dostępowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 3 899 229.27 PLN
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
32412100 Telecommunicatienetwerk
60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
50312000 Onderhoud en reparatie van computeruitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.