Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Práce - 31338-2022
Submission deadline has been amended by:  108129-2022
Slovensko-Bratislava: Stavebné práce
2022/S 015-031338
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Práce
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bežné opravy a údržby nehnuteľného a hnuteľného majetku hlavného mesta
Referenčné číslo: MAGS OVO 67631/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
45000000 Stavebné práce
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky sú bežné opravy, údržba, servis nehnuteľných a hnuteľných vecí, vrátane dodávky spotrebného materiálu a náhradných dielov v nehnuteľnostiach vo vlastníctve verejného obstarávateľa na území hl. mesta SR Bratislavy, bližšie špecifikovaných v prílohe č. 2 súťažných podkladov Špecifikácia predmetu zákazky, a to v objektoch vo vlastníctve hlavného mesta, uvedených v prílohe č. 3 súťažných podkladov Zoznam objektov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Zámočnícke práce, vodoinštalačné práce, kúrenárske práce, plynoinštalačné práce, maliarske natieračské práce, stolárske, tesárske a sklenárske práce, elektroinštalačné práce, čistiace a upratovacie služby, iné bežné stavebné opravy a údržba stavebných konštrukcií a zariadení, zemné práce, sanácia objektov, demolácia objektov, búranie a podchytávanie konštrukcií, oprava a údržba diaľkových a prípojných vodovodov a kanalizácii.