Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
"Покупка на компресиран природен газ чрез стокова борса за нуждите на "СБР - ВИТА" ЕООД - клон Поморие"
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09123000 Aardgas
II.1.4)Korte beschrijving:
Покупка на Природен газ /метан/ - компресиран за отопление. Природен газ /метан/ - компресиран, с калоричност не по-ниска от 8000+100 килокалории за кубически метър. Налягането на доставения природен газ /метан/ - компресиран е 20 МРа.
320 000 нм³ (триста и двадесет хиляди нормални кубични метри) + 20%
Количеството е прогнозно, като Купувачът не се задължава да го поръча и закупи изцяло.
Качество: съгласно БДС и Сертификат за калорийността на доставения природен газ /метан/ - компресиран.
Опаковка: батерии от бутилки (съоръжение съдържащо бутилки, които са монтирани в метална рамка).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09123000 Aardgas
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: