II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: Smals-BB-001.016/2020-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79632000 Personeelsopleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht betreft de dienstverlening inzake de organisatie van opleidingen op maat voor de
Omscholing van mensen met een niet-ICT-achtergrond en voor junioren met een ICT-achtergrond.
De opleidingsprogramma’s voor de opleidingen worden uitgewerkt en uitgevoerd voor verschillende functies en de deelnemers
Worden tijdens de opleidingen gecoacht. Deze opdracht bevat zes percelen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Selectieproces kandidaten
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79632000 Personeelsopleidingsdiensten
79600000 Recruteringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Selectieproces kandidaten.
Introductie in de informaticatechnologie
Perceel nr.: 2
Introductie in de informaticatechnologie.
Opleiding tot Business Analist
Perceel nr.: 3
Opleiding tot Business Analist.
Opleiding tot functioneel Analist
Perceel nr.: 4
Opleiding tot functioneel Analist.
Opleiding tot Java-ontwikkelaar
Perceel nr.: 5
Opleiding tot Java-ontwikkelaar.
Opleiding tot .Net-ontwikkelaar
Perceel nr.: 6
Opleiding tot .Net-ontwikkelaar.