België-Brussel: Dienstenovereenkomst ter ondersteuning van de verstrekking van het actieplan voor natuur, mens en economie met betrekking tot acties 4, 5 en 7
2017/S 155-321207
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dienstenovereenkomst ter ondersteuning van de verstrekking van het actieplan voor natuur, mens en economie met betrekking tot acties 4, 5 en 7.
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0023.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht heeft betrekking op acties 4, 5 en 7 zoals opgenomen in het actieplan voor natuur, mens en economie dat door de Commissie is aangenomen en is gericht op de verlening van bijstand voor het volgende:
— het Natura 2000-netwerk voltooien en met name hiaten in het mariene netwerk opvullen, alsook de nodige beschermingsmaatregelen voor alle gebieden instellen — actie 4,
— de nieuwe procedure voor de evaluatie van de uitvoering van het milieubeleid gebruiken voor gespecialiseerde bilaterale vergaderingen met nationale en regionale autoriteiten om goedgekeurde routekaarten te ontwikkelen om de uitvoering te verbeteren en met grondbezitters en andere belanghebbenden over problemen bij de uitvoering te overleggen — actie 5,
— soorten- en habitatactieplannen voor de meest bedreigde soorten en natuurlijke habitats, alsook platformen voor belanghebbenden betreffende de co-existentie met tot conflicten aanleiding gevende soorten (bv. grote carnivoren) verder ontwikkelen — actie 7.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 550 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving, dienst.
De opdracht moet het volgende bestrijken:
taak 1: bijstand voor activiteiten die verband houden met actie 4. Onder deze taak wordt de verbetering beoogd van de synergieën tussen de natuurrichtlijnen, de kaderrichtlijn water, de nitraatrichtlijn, de kaderrichtlijn mariene strategie, de overstromingsrichtlijn en de verordening invasieve uitheemse soorten. Dit moet worden bereikt via het volgende:
— opstelling van een FAQ-noot over de verbanden tussen de natuurrichtlijnen en de nitraatrichtlijn,
— opstelling van een FAQ-noot over de verbanden tussen de natuurrichtlijnen en de verordening invasieve uitheemse soorten,
— promotie van de bestaande begeleidende documenten;
taak 2: bijstand voor activiteiten die verband houden met actie 5. Onder deze taak moeten nationale profielen voor elke lidstaat worden opgesteld en moet tevens bijstand worden verleend aan de Commissie bij de organisatie van bilaterale bijeenkomsten en opeenvolgende bijeenkomsten met belanghebbenden;
taak 3: bijstand voor activiteiten die verband houden met actie 7. Onder deze taak moeten 2 habitatactieplannen worden opgesteld voor 2 van de meest bedreigde habitats in de EU.
1 enkele opdracht van 30 maanden (totale begroting bijgevolg 550 000 EUR).