Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 21/25302
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44510000 Gereedschap
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 24 000 000.00 NOK
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09211000 Smeerolie en smeermiddelen
09211650 Remvloeistoffen
31440000 Accu's/batterijen
34322000 Remmen en remonderdelen
39831000 Wasmiddelen
39831220 Ontvettingsmiddelen
42413000 Krikken en hefbruggen voor voertuigen
42913000 Oliefilters, benzinefilters en luchtfilters