Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
CPI 24/22 - Fornecimento, de forma faseada, de peças/componentes para as bicicletas que integram o sistema de bicicletas públicas partilhadas (SBPP)
Referentienummer: CPI 24/22
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34432000 Onderdelen en toebehoren voor fietsen
II.1.4)Korte beschrijving:
Fornecimento de peças/componentes para o sistema de bicicletas públicas partilhadas (SBPP)
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34432000 Onderdelen en toebehoren voor fietsen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Fornecimento, de forma faseada, de peças/componentes para as bicicletas que integram o sistema de bicicletas públicas partilhadas (SBPP)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5