Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol - Rekonstrukce pneumologické kliniky
Spisové číslo: 76/21
II.1.2)Hlavní kód CPV45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce Pneumologické kliniky, které spočívá v:
a) provedení projektových činností,
b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb), dle Závazných podkladů stavby, které jsou uvedeny v příloze č. 2 této zadávací dokumentace.