Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Meerjarige overeenkomst (2022-2025) tegen prijslijst voor prestaties betreffende een beroepsomschakelingsprogramma in België ten behoeve van bepaalde actieve militairen
Referentienummer: MRMP-S/S-22SS300bis-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
II.1.4)Korte beschrijving:
Meerjarige overeenkomst (2022-2025) tegen prijslijst voor prestaties betreffende een beroepsomschakelingsprogramma in België ten behoeve van bepaalde actieve militairen.