Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Lieferung eines StLG TRH Marburg-Cappel / Lieferung Fahrgestell / feuerwehrtechnischer Aus- und Aufbau
Referentienummer: 60.12
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34114000 Speciale voertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Lieferung eines StLG TRH Marburg-Cappel / Lieferung Fahrgestell
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34114000 Speciale voertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Preis / Weging: 40
Kwaliteitscriterium - Naam: Leistungsmerkmale / Weging: 50
Kwaliteitscriterium - Naam: Sonstige Merkmale / Weging: 10
Prijs - Weging: 40
Lieferung eines StLG TRH Marburg-Cappel / feuerwehrtechnischer Aus- und Aufbau
Perceel nr.: 2
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Feuerwehrtechnischer Aus- und Aufbau