II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zajištění a přístup k námořním údajům a informacím pro nekomerční účely
Spisové číslo: EMSA/OP/20/2019
II.1.2)Hlavní kód CPV72320000 Databázové služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem zakázky je poskytnout historické i aktuální námořní informace a údaje pro nekomerční použití, protože zpracování, získávání a analýza údajů jsou nezbytné k tomu, aby Komise a členské státy mohly přijmout nezbytná opatření ke zlepšení svých činností a posoudit účinnost a hospodárnost nákladů u stávajících opatření.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro Maximální počet částí: 3
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 3
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Pohyby lodí, identifikace přístavů a údaje o příslušných plavidlech
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV72320000 Databázové služby
II.2.4)Popis zakázky:
Tato položka se týká údajů souvisejících s pohyby lodí (přístavy, kotviště, přepravy), určením přístavu a údaji o lodi v čase jejího pohybu pro potřeby podpůrných informací během její činnosti. Přesné datové prvky jsou podle jednotlivých modulů (od modulu a. po modul b.). Pokud jsou v datovém poli k dispozici pouze kódy (např. společnost Mezinárodní námořní organizace IMO, kód typu lodi), jsou pro porozumění údajům nezbytné dekódovací tabulky.
Tato položka se týká informací souvisejících s lodními údaji a lodními historickými údaji, údaji o lodních společnostech a historickými údaji o lodních společnostech, které se týkají lodí, nehod během lodních činností, kontrol PSC a souvisejících nedostatků, doplňování paliva a oprav a/nebo případných úprav, prověřovacích kontrol, údajů o lodním motoru, lodním vybavení, výstavbách a demolicích, on-line předplatného pro uživatele EMSA, které jim umožní rychlý přístup k nejnovějším aktualizacím a udělování licence týkající se práva zobrazit některé další informace o lodích v jiných aplikacích EMSA (moduly a. až g.).
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Tato položka se týká výrobků na míru a přístupu k námořní aplikacím, které poskytují informace týkající se činností pro doplňování paliva a přepravy zboží po moři, včetně přepravy ropných látek (modul a. a b.).
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bereitstellung von und Zugriff auf maritime Daten und Informationen für nicht-gewerbliche Zwecke
Referenznummer der Bekanntmachung: EMSA/OP/20/2019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72320000 Datenbankdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ziel der Aufträge ist die Bereitstellung aktueller Informationen und Daten über den Seeverkehr sowie entsprechender Informationen und Daten für die Vergangenheit für nicht gewerbliche Zwecke, da die Datenverarbeitung, -extraktion und -analyse von wesentlicher Bedeutung sind, um es der Kommission und den Mitgliedstaaten zu ermöglichen, die erforderlichen Schritte einzuleiten, um ihre Aktivitäten zu verbessern und die Wirksamkeit und Kosteneffizienz laufender Maßnahmen zu bewerten.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 3
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schiffsbewegungen, Identifizierung von Häfen und damit verbundene Schiffsdetails
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72320000 Datenbankdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dieses Los behandelt Daten zu Schiffsbewegungen (Anlaufhäfen, Anlege- und Transitbewegungen), Identifizierung von Häfen und Schiffsdetails zur Zeit der Bewegung, um unterstützende Informationen zum Schiffsbetrieb zu erhalten. Die exakten Datenelemente verlaufen von Modul zu Modul (Modul a. zu Modul b.). Für den Fall, dass für ein Datenfeld nur Codes bereitgestellt werden (z.B. Firmencode der IMO, Code für den Schiffstyp, werden Dekodierungstabellen zum Verständnis der Daten benötigt.
Lebenszyklus von Schiffen
Los-Nr.: 2
Dieses Los behandelt Daten über Schiffsangaben und deren Historie, Angaben zu Reedereien und deren Historie zu Schiffen, Opfern im Schiffsverkehr, Hafenstaatkontrollen und damit verbundene Mängel, Bunkerung und Reparaturen und/oder Umbauten (falls vorhanden), Sicherheitsüberprüfungen (falls vorhanden), Angaben zum Schiffsmotor, Schiffsausstattung, Neubauten und Abwrackungen, ein Online-Abonnement für EMSA-Nutzer für den schnellen Zugriff auf die neuesten Updates und eine Lizenz für Visualisierungsrechte für Schiffsangaben und Angaben zu Schiffsmotoren in anderen EMSA-Anwendungen (Module a. bis g.).
Untersuchung von Schiffen
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Dieses Los behandelt maßgeschneiderte Produkte und den Zugang zu maritimen Anwendungen mit Informationen zu Schiffsbunkerungen und Transporten von Gütern auf dem Seeweg, inklusive Transporte von Ölfrachten (Module a. und b.).
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av och åtkomst till sjöfartsuppgifter och information för icke kommersiellt bruk
Referensnummer: EMSA/OP/20/2019
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72320000 Databastjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med dessa kontrakt är att tillhandahålla och historisk och nutida sjöfartsinformation och uppgifter för icke-kommersiellt bruk, eftersom databehandling samt hämtning och analys av data är väsentligt för att möjliggöra för kommissionen och medlemsstaterna att vidta nödvändiga åtgärder för att förbättra sin verksamhet och för att utvärdera effektivitet och lönsamhet i befintliga åtgärder.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för högsta antal delkontrakt: 3
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 3
II.2)Beskrivning
II.2.1)Benämning på upphandlingen:
Fartygstrafik, hamnidentifiering och relaterade fartygsdetaljer
Del nr: 1
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)72320000 Databastjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Denna del inbegriper data med anknytning till fartygstrafik (anlöpningar, kajplats och transiteringar) hamnidentifikation och fartygsdetaljer vid tiden för förflyttning för att få hjälpande information vid tillfället för fartygets aktivitet. Exakt data-element sker modul för modul (från modul a. till modul b.). Varje gång endast koder tillhandahålls för ett informationsområde (t ex IMO-bolag, kod för fartygstyp) behövs dekoderingstabeller för att förstå innebörden i informationen.
II.2.1)Benämning på upphandlingen:Del nr: 2
Denna del ska behandla data med anknytning till fartygsdetaljer och historiska fartygsdetaljer, rederidetaljer och historiska rederidetaljer angående fartyg, olyckor i rederiverksamhet, PSC-inspektioner och dit hörande brister, bunkring och reparationer och/eller upprustningar (om tillgängliga), yrkesutbildningsinspektioner (om tillgängliga) fartygsmotordetaljer, fartygsutrustning, nybyggnation och demolering, ett online-tecknande för användare i EMSA som tillåter snabbåtkomst till de senaste uppdateringarna och en licens som garanterar visualiserings-rättigheter för fartygsdetaljer och fartygsmotordetaljer i andra EMSA-applikationer (modul a.till g.).
II.2.1)Benämning på upphandlingen:Del nr: 3
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Denna del ska täcka skräddarsydda produkter och åtkomst till sjörelaterade applikationer som tillhandahåller information om verksamhet avseende fartygsbunkring och transport av dagligvaror till sjöss, inbegripet oljetankers (modul a. och b.).