Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на нови специализирани транспортни средства машини за нуждите на Екопроект ООД по две обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код34311000 Машини
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка е „Доставка на нови специализирани транспортни средства – машини за нуждите на Екопроект ООД , по две обособени позиции:
“Обособена позиция № 1: „Доставка на 1 брой фабрично нов, товарен автомобил с мултилифт система за превоз на контейнери за нуждите на Екопроект ООД “ и
Обособена позиция № 2: „Доставка на 1 брой фабрично нова транспортна машина – челен товарач за нуждите на Екопроект ООД “ .
Всеки участник следва да представи технически спецификации с характеристиките, които покриват минималните изисквания на Възложителя, посочени в документацията.
При изпълнението на поръчката е задължително точно спазване на зададените и утвърдени технически параметри.
Раздел VІ: Допълнителна информация