Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Podpora potenciálních politik zavádějících metody ekologické stopy.
Spisové číslo: ENV.A.1/SER/2016/0002.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem zakázky je poskytnout podpůrnou analýzu k provádění posouzení dopadů v rámci přípravy politických návrhů EK při realizaci PEF (ekologická stopa produktu) a OEF (ekologická stopa organizace).
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek – zakázka na služby.
Samostatná zakázka na 12 měsíců (bez možnosti obnovení) na maximálně 100 000 EUR.
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Støtte til potentielle politikker til gennemførelse af metoder til måling af miljøfodaftryk.
Sagsnr.: ENV.A.1/SER/2016/0002.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med kontrakten er at yde støtte til analyse i forbindelse med udførelsen af en konsekvensanalyse som forberedelse af Europa-Kommissionens politikforslag i gennemførelsen af metoder vedrørende produkters miljøaftryk (PEF) og metoder vedrørende organisationers miljøaftryk (OEF).
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud — tjenesteydelseskontrakt.
Enkelt kontrakt på 12 måneder (kan ikke forlænges) på højst 100 000 EUR.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Support for potential policies implementing the environmental footprint methods.
Reference number: ENV.A.1/SER/2016/0002.
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The objective of the contract is to provide supporting analysis for carrying out an impact assessment in preparation of the EC policy proposals in the implementation of PEF (product environmental footprint) and OEF (organisation environmental footprint).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Open call for tender — service contract.
Single contract of 12 months (non-renewable) for a maximum of 100 000 EUR.
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Apoyo a las posibles políticas de aplicación de métodos relativos a la huella ambiental.
Número de referencia: ENV.A.1/SER/2016/0002.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo del contrato consiste en proporcionar análisis de apoyo para llevar a cabo una evaluación del impacto en la preparación de las propuestas políticas de la Comisión Europea para la aplicación del método de la huella ambiental de los productos y del método de la huella ambiental de las organizaciones.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Convocatoria de licitación abierta, contrato de servicios.
Contrato único de 12 meses (no renovable) por un importe máximo de 100 000 EUR.
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Keskkonnajalajälje meetodi rakendamise võimaliku poliitika toetamine
Viitenumber: ENV.A.1/SER/2016/0002.
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on teha toetavaid analüüse mõjuhinnangu läbiviimiseks, et valmistuda ette Euroopa Komisjoni poliitilisteks ettepanekuteks toote keskkonnajalajälje leidmise meetodi ja organisatsiooni keskkonnajalajälje leidmise meetodi rakendamisel.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Avatud pakkumiskutse – teenusleping.
12kuuline (mitte uuendatav) üksikleping, mille maksimaalne maksumus on 100 000 EUR.
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A környezeti lábnyom meghatározására szolgáló módszerek végrehajtására irányuló potenciális szakpolitikák támogatása.
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célkitűzése támogató elemzés biztosítása hatásértékelés elvégzéséhez az EK szakpolitikai javaslatok előkészítése során a PEF (termék környezeti lábnyoma) és az OEF (szervezet környezeti lábnyoma) megvalósításának vonatkozásában.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyílt pályázati felhívás – szolgáltatási szerződés.
Egyetlen, 12 hónapra szóló (nem megújítható) szerződés, maximum 100 000 EUR költségvetéssel.
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ondersteuning van mogelijk beleid inzake de tenuitvoerlegging van de milieuvoetafdrukmethoden.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verstrekken van ondersteunende analyses voor de uitvoering van een effectbeoordeling in het kader van de voorbereidingen van beleidsvoorstellen van de EC inzake de tenuitvoerlegging van milieuvoetafdruk van producten (PEF — Product Environmental Footprint) en milieuvoetafdruk van organisaties (OEF — Organisation Environmental Footprint).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst.
Enkelvoudige overeenkomst van 12 maanden (niet-hernieuwbaar) voor maximaal 100 000 EUR.
Anúncio de adjudicação de contrato
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Apoio às potenciais políticas que implementam os métodos de pegada ambiental.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Serviços ambientais
II.1.4)Descrição resumida:
O contrato visa assegurar análises de apoio para a execução de uma avaliação de impacto no âmbito da preparação das propostas de políticas da CE na implementação da pegada ambiental dos produtos (product environmental footprint – PEF) e da pegada ambiental das organizações (OEF – organisation environmental footprint).
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Concurso público — contrato de serviços.
Contrato único de 12 meses (não renovável) para um máximo de 100 000 EUR.