Práce - 340161-2016
Slovensko-Žiar nad Hronom: Stavebné práce
2016/S 190-340161
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Práce
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rekonštrukcia futbalového štadióna.
II.1.2)Hlavný kód CPV
45000000 Stavebné práce
II.1.4)Stručný opis:
Prestavba štadióna predstavuje najmä rekonštruovanie centrálneho objektu šatní, sociálnych zariadení, miestnosti prvej pomoci, bufetu a šatne pre deti a dorast. Vymenia sa obvodové fasádne konštrukcie vrátanie okien a dverí za nové. Objekt sa zateplí. Zároveň pôjde o vybudovanie nových podstavieb pod novú tribúnu pre divákov. V blízkosti areálu sa vybudujú nové parkoviská, nakoľko v predmetnej lokalite je nedostatok parkovacích miest ( jediné parkovisko je pred športovou halou pred tribúnou) a vybudovanie a súvisiacej infraštruktúry.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 687 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
45210000 Stavebné práce na stavbe budov
II.2.4)Opis obstarávania: