Směrnice 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
D3 0310/I Úsilné – Hodějovice.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníStavební práce
Provádění
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Jihočeský kraj, okres České Budějovice.
Kód NUTS CZ031 Jihočeský kraj
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Předmětem zakázky je výstavba dálnice D3 úseku 0310/I Úsilné – Hodějovice, který začíná v km 131,250 za MÚK Úsilné (ta je součástí úseku 0309/III Bošilec – Úsilné). Konec předmětného úseku je za MÚK Hodějovice, kde bezprostředně navazuje úsek 0310/II Hodějovice – Třebonín. Délka úseku je 7,210 km; stavba zahrnuje 13 mostních objektů, 1 hloubený tunel v délce 999,50 m a mimoúrovňové křížení.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)45233110 Výstavba dálnic, 45221111 Výstavba silničních mostů, 45221241 Výstavba silničních tunelů
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:Uveďte odhadovanou hodnotu bez DPH: 7 100 000 000 CZK
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne