Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34136000 Bestelwagens
II.1.4)Korte beschrijving:
Cedris wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding voor haar leden een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers te sluiten voor het leasen van voertuigen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34110000 Personenwagens
34144700 Bedrijfswagens
34144900 Elektrische voertuigen
50111110 Ondersteunende diensten voor wagenpark
66114000 Financiële leasing
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Momenteel bestaat het totale wagenpark van de Deelnemers uit 3.121 voertuigen (lease + koop voertuigen). In de aankomende periode van 8 jaar zullen de voertuigen gefaseerd vervangen worden. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Elke Deelnemer bepaalt zelf wanneer de voertuigen worden vervangen en of deze gekocht of geleased zullen worden. Het feitelijk aantal voertuigen dat gekocht of geleased wordt kan hoger of lager liggen dan het aantal voertuigen in het huidige wagenpark en is aan fluctuaties onderhevig. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De Deelnemers hebben geen afnameverplichting en geven geen omzetgarantie.
Zie verder paragraaf 2.9 van de Aanbestedingsleidraad.