Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Příprava a realizace průzkumu zaměřeného na expozici pracovníků rizikovým faktorům rakoviny v Evropě (WES)
II.1.2)Hlavní kód CPV73000000 Výzkum a vývoj a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem je provést průzkum zaměřený na expozici pracovníků rizikovým faktorům rakoviny v Evropě (WES) na reprezentativním vzorku evropských zemí (Finsko Francie, Irsko, Německo, Maďarsko a Španělsko). Úkoly budou zahrnovat upravení a překlad dotazníku OccIDEAS (a materiálů pro práci v terénu), přípravu na sběru údajů a jeho provedení v šesti zemích EU a poskytnutí údajů, které umožní následné hodnocení expozice rizikovým faktorům rakoviny pomocí nástroje pro hodnocení expozice OccIDEAS.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 2 400 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ar vēža riska faktoriem saistīta darbinieku ekspozīcijas apsekojuma sagatavošana un īstenošana Eiropā (WES)
II.1.2)Galvenās CPV kods73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Mērķis ir veikt ar vēža riska faktoriem saistītu darbinieku ekspozīcijas apsekojumu Eiropā (Workers’ exposure survey – WES), nodrošinot reprezentatīvu Eiropas valstu izlasi (Francija, Īrija, Somija, Spānija, Ungārija un Vācija). Uzdevumi ietver “OccIDEAS” anketas (un datu vākšanas materiālu) pielāgošanu un tulkošanu, datu vākšanas sagatavošanu un īstenošanu sešās ES valstīs un datu nodrošināšanu turpmākai pakļautības vēža riska faktoriem novērtēšanai, izmantojot ekspozīcijas novērtēšanas rīku “OccIDEAS”.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 2 400 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Mērķis ir veikt ar vēža riska faktoriem saistītu darbinieku ekspozīcijas apsekojumu Eiropā (Workers’ exposure survey – WES), nodrošinot reprezentatīvu Eiropas valstu izlasi (Francija, Īrija, Somija, Spānija, Ungārija un Vācija). Uzdevumi ietver “OccIDEAS” anketas (un datu vākšanas materiālu) pielāgošanu un tulkošanu, datu vākšanas sagatavošanu un īstenošanu sešās ES valstīs un datu nodrošināšanu turpmākai apstarojuma izraisīto vēža riska faktoru novērtēšanai, izmantojot ar pakļaušanu starojumam saistīto novērtēšanas rīku “OccIDEAS”.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Preparation and Implementation of the Workers' Exposure Survey on Cancer Risk Factors in Europe (WES)
II.1.2)Main CPV code73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective is to carry out a a Workers’ exposure survey on cancer risk factors in Europe (WES) in a representative selection of European countries (Finland France, Germany, Hungary, Ireland and Spain). Tasks will include the adaptation and translation of the OccIDEAS questionnaire (and fieldwork materials), preparation and implementation of the data collection in six EU countries and provision of data that will allow the subsequent assessment of exposure to cancer risk factors using the OccIDEAS exposure assessment tool.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 2 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The objective is to carry out a a Workers’ exposure survey on cancer risk factors in Europe (WES) in a representative selection of European countries (Finland France, Germany, Hungary, Ireland and Spain). Tasks will include the adaptation and translation of the OccIDEAS questionnaire (and fieldwork materials), preparation and implementation of the data collection in six EU countries and provision of data that will allow the subsequent assessment of exposure to cancer risk factors using the OccIDEAS exposure assessment tool
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przygotowanie i przeprowadzenie badania narażenia pracowników na czynniki ryzyka związane z rakiem w Europie (WES)
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.1.4)Krótki opis:
Celem zamówienia jest przeprowadzenie badania narażenia pracowników na czynniki ryzyka związane z rakiem w Europie (WES) w reprezentatywnej grupie krajów europejskich (Finlandia, Francja, Hiszpania, Irlandia, Niemcy i Węgry). Zadania obejmą dostosowanie i tłumaczenie kwestionariusza OccIDEAS (i materiałów do pracy w terenie), przygotowanie i wdrożenie zbioru danych w sześciu państwach UE oraz dostarczenie danych, które pozwolą na dalszą ocenę narażenia na czynniki ryzyka związane z rakiem przy użyciu narzędzia oceny narażenia OccIDEAS.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: