Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Metodický rámec pro systematickou identifikaci vznikajících rizik pro životní prostředí.
Spisové číslo: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
— Zajištění přehledu nejmodernějších přístupů, nástrojů a postupů spojených s identifikací vznikajících rizik pro životní prostředí.
— Vypracování všezahrnujícího metodologického rámce pro systematickou identifikaci vznikajících rizik pro životní prostředí v EU.
— Uspořádání a prezentace metodiky v průběhu workshopu.
Otevřená výzva k podání nabídek – samostatná zakázka na služby v délce 8 měsíců.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek ve vztahu k zadání jedné zakázky na služby na dobu trvání 8 let, bez možnosti prodloužení.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Tjenesteydelser - 348488-2016
Belgien-Bruxelles: Metodologirammer for systematisk identificering af nye risici for miljøet
2016/S 194-348488
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Tjenesteydelser
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Metodologirammer for systematisk identificering af nye risici for miljøet.
Sagsnr.: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Hoved-CPV-kode
90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
— Udarbejdelse af en oversigt over de nyeste metoder, værktøjer og praksisser i forbindelse med identificering af nye miljørisici.
— Udvikling af en samlet metodologiramme for systematisk identificering af nye miljørisici i EU.
— Tilrettelæggelse af metodologien og fremlæggelse på workshop.
Offentligt udbud — enkelt tjenesteydelseskontrakt på 8 måneder.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud om tildeling af en enkelt tjenesteydelseskontrakt med en varighed på 8 måneder; ingen mulighed for forlængelse.
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Marco metodológico para la identificación sistemática de los riesgos emergentes para el medioambiente.
Número de referencia: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
— Proporcionar una visión general de los enfoques, las herramientas y las prácticas más actuales relacionados con la identificación de riesgos emergentes para el medioambiente.
— Desarrollar un marco metodológico integrador para la identificación sistemática de riesgos emergentes para el medioambiente en la Unión Europea.
— Organizar y presentar la metodología durante el taller.
Convocatoria de licitación abierta, contrato de servicios único de 8 meses.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Convocatoria de licitación abierta para la adjudicación de un único contrato de servicios para una duración de 8 meses, no prorrogable.
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tekkivate keskkonnariskide süstemaatilise tuvastamise metoodiline raamistik
Viitenumber: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
— Tekkivate keskkonnariskide tuvastamisega seotud tipptasemel käsitlusviisidest, vahenditest ja tavadest ülevaate esitamine.
— ELis tekkivate keskkonnariskide süstemaatilise tuvastamise kaasava metoodilise raamistiku väljatöötamine.
— Metoodika esitlemine korraldatavas õpikojas.
Avatud pakkumiskutse – üksik teenusleping, mille kestus on 8 kuud.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Avatud pakkumiskutse, et sõlmida üksik teenusleping, mille kestus on 8 kuud (ei ole uuendatav).
Anúncio de adjudicação de contrato
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Quadro metodológico para a identificação sistemática de riscos emergentes para o ambiente.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Serviços ambientais
II.1.4)Descrição resumida:
— Fornecer uma perspetiva geral de abordagens, ferramentas e práticas avançadas associadas à identificação de riscos ambientais emergentes.
— Desenvolver um quadro metodológico abrangente para a identificação sistemática de riscos ambientais emergentes na UE.
— Organizar e apresentar a metodologia durante o workshop.
Concurso público — Contrato de serviços único de 8 meses.
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Concurso público para adjudicar um contrato de serviços único não renovável com uma duração de 8 meses.