Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Kontrola podpory zemědělství v rámci společné zemědělské politiky (SZP) formou monitorování - satelitních časosběrných snímků „time stacks“ ve velmi vysokém rozlišení poskytovaných v podobě samotného produktu nebo jako přístup ke službě v roce 2019
Spisové číslo: JRC/IPR/2019/OP/2384
II.1.2)Hlavní kód CPV72300000 Datové služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této zakázky je nákup takových časosběrných snímků, tj. časových signálových odchylek (časových os) buď jako samotného produktu, nebo prostřednictvím portálu, který umožňuje extrahování informací pro další použití v rámci kampaně v roce 2019.
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Yhteisen maatalouspolitiikan maataloustuen seurantatarkastukset – erittäin suuren erottelukyvyn ”aikapinojen” toimittaminen tuotteena tai palveluna 2019
Viitenumero: JRC/IPR/2019/OP/2384
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi72300000 Datapalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tarjouspyynnön kohteena on hankkia otsikon mukaisia ”aikapinoja”, jotka koostuvat signaalin vaihtelusta eri aikoina (aika-akselilla) joko tuotteena tai jonkin portaalin välityksellä saatavana palveluna, josta vuoden 2019 satokauden tiedot saadaan käytettäväksi analysointia varten.
VI kohta: Täydentävät tiedot
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vérification de l'aide agricole de la PAC basée sur la surveillance - Accès aux produits ou aux services du satellite à haute résolution à haute résolution (HHR) en 2019
Numéro de référence: JRC/IPR/2019/OP/2384
II.1.2)Code CPV principal72300000 Services de commutation de données
II.1.4)Description succincte:
L'objet du présent appel d'offres est l'achat de ces “Time Stacks”, c'est-à-dire une variation du signal dans le temps (axe temporel), soit en tant que produit en soi, soit par l'accès à un portail qui permet d'extraire les informations pour une utilisation ultérieure, au titre de la campagne 2019.