Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bedrijventerrein De Prijkels — ontwikkeling van De Poort
Referentienummer: Veneco-9810-01-bedrijventerrein de Prijkels_De Poort-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie70112000 Projectontwikkeling voor onroerend goed anders dan woningen
II.1.4)Korte beschrijving:
Verkoop van twee percelen grond gekoppeld aan de verplichting tot realisatie en uitgifte door de koper van twee bedrijfsverzamelgebouwen-kantoorachtigen in het bedrijventerrein de Prijkels te Deinze en Nazareth.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Mededingsprocedure met onderhandeling voor de ontwikkeling van De Poort, bedrijventerrein De Prijkels te Deinze en Nazareth.