Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Monitorování zavádění a prosazování nařízení EU o obchodu s volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami.
Spisové číslo: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Účelem zakázky je poskytnout pomoc Evropské komisi při monitorování zavádění a prosazování nařízení EU o obchodu s volně žijícími živočichy a planě rostoucími rostlinami (nařízení Rady (ES) 338/97, nařízení Komise (ES) č. 865/2006 a prováděcí nařízení Komise (EU) č. 792/2012) a při provádění specifických úkolů požadovaných nařízeními, jak je uvedeno ve specifikacích nabídkového řízení.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV90700000 Environmentální služby
II.2.4)Popis zakázky:
Samostatná zakázka na dobu trvání 36 měsíců (350 000 EUR).
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Overvågning af gennemførelsen og håndhævelsen af EU's forordninger om handel med vilde dyr.
Sagsnr.: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med denne kontrakt er at yde støtte til Europa-Kommissionen i forbindelse med overvågning af gennemførelsen og håndhævelsen af EU's forordninger om handel med vilde dyr (Rådets forordning (EF) nr. 338/97, Kommissionens forordning (EF) nr. 865/2006 samt Kommissionens gennemførelsesbestemmelser (EU) nr. 792/2012) og med udførelse af de i forordningerne krævede specifikke opgaver, som er beskrevet i udbudsmaterialet.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Enkelt kontrakt på 36 måneder (350 000 EUR).
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Überwachung der Umsetzung und Durchsetzung der EU-Vorschriften über den Handel mit Tieren und Pflanzen wildlebender Arten.
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Auftragsziel ist es, die Europäische Kommission bei der Überwachung der Um- und Durchsetzung der EU-Verordnungen über den Handel mit wildlebenden Tier- und Pflanzenarten (Verordnung (EG) Nr. 338/97 des Rates, Verordnung (EG) Nr. 865/2006 der Kommission und Durchführungsverordnung (EU) Nr. 792/2012 der Kommission) und bei der Durchführung spezifischer Aufgaben zu unterstützen, die sie gemäß den Verordnungen und der entsprechenden Beschreibung in den Ausschreibungsunterlagen zu erfüllen hat.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Einzelvertrag über 36 Monate (350 000 EUR).
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Supervisión de la implementación y mejora de los reglamentos de la Unión Europea sobre el comercio de fauna y flora silvestres.
Número de referencia: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
El objeto del contrato consiste en prestar asistencia a la Comisión Europea en la supervisión de la aplicación y el cumplimiento de los Reglamentos relativos al comercio de la fauna y flora silvestres de la Unión Europea [Reglamento (CE) n.o 338/97, Reglamento (CE) n.o 865/2006 y Reglamento de Ejecución (UE) n.o 792/2012 de la Comisión] y en la ejecución de las tareas específicas requeridas por los reglamentos, según lo dispuesto en el pliego de condiciones.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)90700000 Servicios medioambientales
II.2.4)Descripción del contrato:
Contrato único de 36 meses (350 000 EUR).
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Looduslike taime- ja loomaliikidega kauplemist käsitlevate ELi määruste rakendamise ja jõustamise seire
Viitenumber: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on toetada Euroopa Komisjoni looduslike taime- ja loomaliikidega kauplemist käsitlevate ELi määruste (nõukogu määrus (EÜ) 338/97, komisjoni määrus (EÜ) nr 865/2006 ning komisjoni rakendusmäärus (EL) nr 792/2012) rakendamise ja jõustamise seirel ning selliste eriülesannete täitmisel, mida komisjonilt määrustega nõutakse, nagu on sätestatud pakkumise iseloomustuses.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Üksikleping kestusega 36 kuud (350 000 EUR).
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az EU vadon élő állatok és növények kereskedelmére vonatkozó rendeletei végrehajtásának és betartatásának ellenőrzése.
Hivatkozási szám: ENV.E.2/SER/2016/0012.
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célja az Európai Bizottság támogatása az EU vadon élő állatok és növények kereskedelmére vonatkozó rendeletei (a 338/97/EK tanácsi rendelet, a 865/2006/EK bizottsági rendelet és a 792/2012/EU bizottsági végrehajtási rendelet) végrehajtásának és betartatásának ellenőrzésében, valamint a rendeletekben előírt specifikus feladatoknak a pályázati dokumentációban meghatározottak szerinti végrehajtásában.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Egyetlen, 36 hónapra szóló szerződés (350 000 EUR).
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Monitoring van de tenuitvoerlegging en inwerkingtreding van de regelgevingen inzake de handel in wilde dieren en planten in de EU.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze opdracht is het verlenen van bijstand aan de Europese Commissie bij de monitoring van de tenuitvoerlegging en handhaving van de verordeningen inzake de handel in wilde dier- en plantensoorten van de EU (Verordening (EG) nr. 338/97 van de Raad, Verordening (EG) nr. 865/2006 van de Commissie en Uitvoeringsverordening (EU) nr. 792/2012 van de Commissie) en bij het uitvoeren van de specifieke taken die door de verordeningen zijn vereist, zoals uiteengezet in de aanbestedingsstukken.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Enkelvoudige opdracht van 36 maanden (350 000 EUR).
Serviços - 353080-2016
Bélgica-Bruxelas: Controlo da implementação e aplicação dos regulamentos da UE relativos ao comércio da fauna e da flora selvagens
2016/S 196-353080
Anúncio de adjudicação de contrato
Resultados do concurso
Serviços
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Controlo da implementação e aplicação dos regulamentos da UE relativos ao comércio da fauna e da flora selvagens.
II.1.2)Código CPV principal
90700000 Serviços ambientais
II.1.4)Descrição resumida:
O objetivo do contrato consiste em prestar apoio à Comissão Europeia no controlo da implementação e aplicação dos regulamentos da UE relativos ao comércio da fauna e da flora selvagens [Regulamento (CE) n.o 338/97 do Conselho, Regulamento (CE) n.o 865/2006 da Comissão e Regulamento de Execução (UE) n.o 792/2012 da Comissão] e na execução das tarefas específicas requeridas pelos regulamentos, tal como indicado no caderno de encargos.
II.1.6)Informação sobre os lotes
Contrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)
II.2.4)Descrição do concurso: