Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Služby - 353631-2019
Belgie-Brusel: Mapování a hodnocení vývoje pro odvětvová povolání podle směrnice 2005/36/ES – položka č. 1 zubní lékař / položka č. 2: farmaceut
2019/S 144-353631
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Mapování a hodnocení vývoje pro odvětvová povolání podle směrnice 2005/36/ES – položka č. 1 zubní lékař / položka č. 2: farmaceut
Spisové číslo: 751/PP/GRO/IMA/19/1131/10885
II.1.2)Hlavní kód CPV
79411000 Všeobecné podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Studie by měla zajistit nezbytné podklady a hodnocení za účelem pomoci Komisi při přijímání informovaného rozhodnutí o tom, zda by změny směrnice 2005/36/ES provedené s ohledem na minimální požadavky na odbornou přípravu byly vhodné, a pokud ano, do jaké míry.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 380 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Mapování a hodnocení vývoje pro odvětvová povolání podle směrnice 2005/36/ES – položka č. 1: zubní lékař
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Studie by měla zajistit nezbytné podklady a hodnocení za účelem pomoci Komisi při přijímání informovaného rozhodnutí o tom, zda by změny směrnice 2005/36/ES provedené s ohledem na minimální požadavky na odbornou přípravu zubních lékařů byly vhodné, a pokud ano, do jaké míry.
Mapování a hodnocení vývoje pro odvětvová povolání podle směrnice 2005/36/ES – položka č. 2: farmaceut
Část č.: 2
Studie by měla zajistit nezbytné podklady a hodnocení za účelem pomoci Komisi při přijímání informovaného rozhodnutí o tom, zda by změny směrnice 2005/36/ES provedené s ohledem na minimální požadavky na odbornou přípravu farmaceutů byly vhodné, a pokud ano, do jaké míry.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Identificación y evaluación de la evolución de las profesiones sectoriales en el marco de la Directiva 2005/36/CE; lote 1: profesión de odontólogo/lote 2: profesión de farmacéutico
II.1.2)Código CPV principal79411000 Servicios generales de consultoría en gestión
II.1.4)Breve descripción:
El estudio deberá proporcionar información general y las evaluaciones necesarias para prestar asistencia a la Comisión en la toma de una decisión informada sobre si las modificaciones de la Directiva 2005/36/CE, modificada en lo que respecta a los requisitos mínimos de formación, serían apropiadas, y de serlo, en qué medida.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 380 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Identificación y evaluación de la evolución de las profesiones sectoriales en el marco de la Directiva 2005/36/CE; lote 1: profesión de odontólogo
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79411000 Servicios generales de consultoría en gestión
II.2.4)Descripción del contrato:
El estudio deberá proporcionar información general y las evaluaciones necesarias para prestar asistencia a la Comisión en la toma de una decisión informada sobre si las modificaciones a la Directiva 2005/36/CE, modificada en lo que respecta a los requisitos mínimos de formación para odontólogos, serían apropiadas y, de serlo, en qué medida.
Identificación y evaluación de la evolución de las profesiones sectoriales en el marco de la Directiva 2005/36/CE; lote 2: profesión de farmacéutico
Lote nº: 2
El estudio deberá proporcionar información general y las evaluaciones necesarias para prestar asistencia a la Comisión en la toma de una decisión informada sobre si las modificaciones de la Directiva 2005/36/CE, modificada en lo que respecta a los requisitos mínimos de formación para farmacéuticos, serían apropiadas y, de serlo, en qué medida.
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Direktiiviga 2005/36/EÜ hõlmatud valdkondlike kutsealade arengusuundumuste kaardistamine ja hindamine – 1. osa: hambaarsti kutseala / 2. osa: proviisori kutseala
II.1.2)CPV põhikood79411000 Üldised juhtimisalased nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Uuringuga tuleks tagada vajalik taustteave ja hinnang, et abistada komisjoni selle kohta teadliku otsuse tegemisel, kas direktiivi 2005/36/EÜ (muudetud kujul) muutmine minimaalsete koolitusnõuete osas oleks asjakohane ning kui jah, siis millisel määral.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 380 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Direktiiviga 2005/36/EÜ hõlmatud valdkondlike kutsealade arengusuundumuste kaardistamine ja hindamine – 1. osa: hambaarsti kutseala
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)79411000 Üldised juhtimisalased nõustamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Uuringuga tuleks tagada vajalik taustteave ja hinnang, et abistada komisjoni selle kohta teadliku otsuse tegemisel, kas direktiivi 2005/36/EÜ (muudetud kujul) muutmine hambaarstide minimaalsete koolitusnõuete osas oleks asjakohane ning kui jah, siis millisel määral.
Direktiiviga 2005/36/EÜ hõlmatud valdkondlike kutsealade arengusuundumuste kaardistamine ja hindamine – 2. osa: proviisori kutseala
Osa nr: 2
Uuringuga tuleks tagada vajalik taustteave ja hinnang, et abistada komisjoni selle kohta teadliku otsuse tegemisel, kas direktiivi 2005/36/EÜ (muudetud kujul) muutmine proviisorite minimaalsete koolitusnõuete osas oleks asjakohane ning kui jah, siis millisel määral.
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Mappatura e valutazione degli sviluppi per le professioni settoriali ai sensi della direttiva 2005/36/CE — Lotto 1: professione di dentista/Lotto 2: professione di farmacista
II.1.2)Codice CPV principale79411000 Servizi generali di consulenza gestionale
II.1.4)Breve descrizione:
Lo studio dovrà fornire le informazioni generali e le valutazioni necessarie ad assistere la Commissione nel prendere una decisione informata sull'eventuale opportunità di modificare la direttiva 2005/36/CE, come modificata, per quanto riguarda i requisiti minimi di formazione e, se sì, in quale misura.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 380 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Mappatura e valutazione degli sviluppi per le professioni settoriali ai sensi della direttiva 2005/36/CE — Lotto 1: professione di dentista
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari79411000 Servizi generali di consulenza gestionale
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Lo studio dovrà fornire le informazioni generali e le valutazioni necessarie ad assistere la Commissione nel prendere una decisione informata sull'eventuale opportunità di modificare la direttiva 2005/36/CE, come modificata, per quanto riguarda i requisiti minimi di formazione dei dentisti e, se sì, in quale misura.
Mappatura e valutazione degli sviluppi per le professioni settoriali ai sensi della direttiva 2005/36/CE — Lotto 2: professione di farmacista
Lotto n.: 2
Lo studio dovrà fornire le informazioni generali e le valutazioni necessarie ad assistere la Commissione nel prendere una decisione informata sull'eventuale opportunità di modificare la direttiva 2005/36/CE, come modificata, per quanto riguarda i requisiti minimi di formazione dei farmacisti e, se sì, in quale misura.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Norišu apzināšana un izvērtēšana saistībā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK minētajām nozaru profesijām – 1. daļa: zobārsta profesija / 2. daļa: farmaceita profesija
II.1.2)Galvenās CPV kods79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pētījumā jāsniedz nepieciešamā pamatinformācija un izvērtējums, lai palīdzētu Komisijai pieņemt pamatotu lēmumu par to, vai grozītajā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK būtu nepieciešams veikt grozījumus attiecībā uz minimālajām apmācības prasībām, un, ja tā, tad kādam būtu jābūt šo grozījumu apmēram.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 380 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Norišu apzināšana un izvērtēšana saistībā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK minētajām nozaru profesijām – 1. daļa: zobārsta profesija
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79411000 Vispārējās vadības konsultāciju pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pētījumā jāsniedz nepieciešamā pamatinformācija un izvērtējums, lai palīdzētu Komisijai pieņemt pamatotu lēmumu par to, vai grozītajā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK būtu jāveic grozījumi attiecībā uz minimālajām apmācības prasībām zobārstiem, un, ja tā, tad kādam būtu jābūt šo grozījumu apmēram.
Norišu apzināšana un izvērtēšana saistībā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK minētajām nozaru profesijām – 2. daļa: farmaceita profesija
Daļas numurs: 2
Pētījumā jāsniedz nepieciešamā pamatinformācija un izvērtējums, lai palīdzētu Komisijai pieņemt pamatotu lēmumu par to, vai grozītajā Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvā 2005/36/EK būtu jāveic grozījumi attiecībā uz minimālajām apmācības prasībām farmaceitiem, un, ja tā, tad kādam būtu jābūt šo grozījumu apmēram.