Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Baronie van Breda & Markboezem maaien
Referentienummer: 299656
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: