Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dodávky - 359305-2019
Česko-Praha: Přenosné počítače
2019/S 146-359305
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy výpočetní techniky – Květen_02/2019
II.1.2)Hlavní kód CPV
30213100 Přenosné počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky. Blíže viz zadávací podmínky.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: