Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 362038-2022
Submission deadline has been amended by:  377380-2022
Česko-Brno: Pojištění
2022/S 127-362038
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pojištění pro MČ Brno-střed
II.1.2)Hlavní kód CPV
66510000 Pojištění
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je komplexní pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za škodu pro Statutární město Brno - městskou část Brno-střed.
Předmět veřejné zakázky je rozdělen v souladu s ustanovením § 35 Zákona na 2 části:
1. část - Pojištění majetku a odpovědnosti
2. část - Pojištění vozidel
Účastník může podat nabídku do jedné nebo obou částí veřejné zakázky.
Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky byla stanovena v souladu s § 21 Zákona, tj. na období 48 měsíců. Zadavatel upozorňuje, že veřejná zakázka je soutěžena na dobu neurčitou.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 16 256 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Pojištění majetku a odpovědnosti
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
66515200 Pojištění majetku
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem první části veřejné zakázky je pojištění majetku a odpovědnosti za škodu a rizika pro MČ Brno-střed.
Pojištění vozidel
Část č.: 2
66514110 Pojištění motorových vozidel
Předmětem druhé části veřejné zakázky je pojištění vozidel pro MČ Brno-střed.