Služby - 362573-2022
Submission deadline has been amended by:  390141-2022
Česko-Neratovice: Architektonické a související služby
2022/S 127-362573
Oznámení o soutěži o návrh
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rekonstrukce plaveckého bazénu - Městské lázně Neratovice
II.1.2)Hlavní kód CPV
71200000 Architektonické a související služby
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
71320000 Technické projektování
71221000 Architektonické služby pro budovy
71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem Soutěže je zpracování architektonického návrhu rekonstrukce plaveckého bazénu Neratovice.
Plavecký bazén se nachází na důležitém místě v centru města s průčelím a vchodem situovaným do náměstí Republiky. Je jedním z nejdůležitějších objektů občanské vybavenosti v Neratovicích.
Objekt bude provozován celoročně. Funkčně bude objekt rozdělen na tři provozní zóny: bazénovou halu,relaxační svět a saunový svět. Relaxační svět a saunový svět budou odděleny turnikety a budou umožňovat diverzifikovanou výši vstupného a délku pobytu. Všechny provozní zóny včetně vstupní haly, šaten a sprch a personálního zázemí budou umístěny v 1NP. V 1PP bude umístěno veškeré technické zázemí. Předpokládá se zpřístupnění a využití střechy nad částmi objektu tvořenými sloupovým železobetonovým skeletem. Tyto části lze využít pro doplňkové provozy saunového světa a pro (venkovní) fitness.