Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 371264-2022
Nederland-Loosdrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
2022/S 130-371264
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gebruik applicatie iSamenleving en Civision (vrijwillige transparantie vooraf)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
Het gebruiken van iSamenleving en CiVision Samenleving met gekoppelde applicaties:
CiVision Samenlevingszaken draagt zorg voor de administratieve handelingen, zoals betaling van zorgverleners. Maar ook aan het verzamelen en beheren van gegevens. CiVision Samenlevingszaken koppelt de informatie van verschillende beleidsterreinen aan elkaar. Rapportages geven inzicht in de kosten en resultaten van behandeltrajecten.
Het gebruik betreft de jaren 2022-2026.
Specifiek aan iSamenleving en CiVision Samenleving zijn gekoppeld:
• CiVision Samenlevingszaken Jeugdzorg
• CiVision SAM JZ/Koppelvlak webservices iJW
• CiVision Samenlevingszaken Fraude en Handhaving
• CiVision Samenlevingszaken Onderwijs
• CiVision SAM Onderwijs/Uitbreidingsverzekering
• CiVsion SAM Wl / Koppeling eWWB
• CiVsion SAM Wl / Koppeling GBA-V
• CiVision Samenlevingszaken Werk en Inkomen 65CSW-EIU
• CiVsion SAM Wl/ Koppeling NEIR
• CiVsion SAM Wl/ Koppeling SuwiNet Inkijk inlezen
• CiVision SAM Wl/ Technische Service
• CiV
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
88.000 euro per jaar (352.000 euro per 4 jaar)