Aankondiging van een concessieovereenkomst
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/23/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Concessie voor werken - Dienstenzones Tienen-Hoegaarden/Boutersem
Referentienummer: PCO-EXPDZ/2021/3-F24_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45223710 Bouwen van dienstencentrum langs de snelweg
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht is een concessie van openbare werken die betrekking heeft op de herinrichting van de dienstenzone Tienen/Hoegaarden (E40 richting Luik) en de oprichting van een kiosk te Boutersem (E40 richting Brussel). Onder dienstenzone wordt de zone langs de autosnelweg verstaan waar aan de weggebruiker een aantal basisdiensten en producten wordt aangeboden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenDeze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45223720 Bouwen van tankstation
55300000 Bereiden en serveren van maaltijden
31681500 Oplaadtoestellen
50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: