Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09123000 Aardgas
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit het leveren van gas aan de gemeente Capelle aan den IJssel, de gemeente Krimpen aan den IJssel en Sportief Capelle.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht bestaat uit het leveren van gas aan de gemeente Capelle aan den IJssel, de gemeente Krimpen aan den IJssel en Sportief Capelle. De Overeenkomsten hebben een looptijd van drie jaar met de mogelijkheid twee maal met één jaar te verlengen.