Aankondiging van een gegunde opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Aan de opdracht gegeven benaming
Applicatiediensten.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 7: Computer- en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Nederland, Odijk.
NUTS-code NL NEDERLAND
II.1.4)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
De Dienst ICT van de Politie verzorgt de toegang, beheer en (door)ontwikkeling van alle centraal beheerde applicaties van de Politie. De applicaties zijn gericht op de eindgebruikers. Eindgebruikers zijn de bedrijfsvoering, de medewerkers van de Politie maar ook burgers die via de elektronische weg de Politie benaderen. De scope van applicatiediensten is: -(door)ontwikkelen van bestaande en nieuwe applicaties; -beheren van applicaties; -het in samenhang met het (door)ontwikkelen en beheren van applicaties voorzien in testdiensten.
II.1.5)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie, 72500000 Informaticadiensten, 72254000 Testen van software, 72254100 Testen van systemen
II.1.6)Inlichtingen over de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA)Opdracht valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja
II.2)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachten
II.2.1)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachtenWaarde: 0 EUR
Met btw. Btw-tarief (%) 21