Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ICT-netwerkbeheer en leer- en werkplekomgeving.
Referentienummer: 25.2016.050
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
ICT netwerkbeheer en leer- en werkplekomgeving.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
11 scholen verdeeld over 15 locaties en het bestuurskantoor.