Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Externe ondersteuning voor de dienst stadsontwikkeling geel met betrekking tot diverse projecten en planprocessen
Referentienummer: 2020_092
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71500000 Diensten in verband met de bouw
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Externe ondersteuning voor de dienst stadsontwikkeling geel met betrekking tot diverse projecten en planprocessen.