Lucembursko-Lucemburk: Studie týkající se sběru nejnovějších informací relevantních pro modernizaci právních předpisů EU v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s chemikáliemi, se zvláštním důrazem na chemikálie poškozující reprodukci
2017/S 196-401998
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Studie týkající se sběru nejnovějších informací relevantních pro modernizaci právních předpisů EU v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s chemikáliemi, se zvláštním důrazem na chemikálie poškozující reprodukci.
Spisové číslo: VT/2017/037.
II.1.2)Hlavní kód CPV71317210 Poradenství v oblasti bezpečnosti a zdraví
II.1.4)Stručný popis:
Studie týkající se sběru nejnovějších informací relevantních pro modernizaci právních předpisů EU v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s chemikáliemi, se zvláštním důrazem na chemikálie poškozující reprodukci, s cílem analyzovat zdravotní, sociálně-ekonomické a environmentální vlivy ve spojení s možnými změnami směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/37/ES ze dne 29.4.2004 o ochraně pracovníků před riziky souvisejícími s expozicí karcinogenům nebo mutagenům v práci a směrnice Rady 98/24/ES ze dne 7.4.1998 o ochraně zdraví a bezpečnosti pracovníků před riziky souvisejícími s chemickými faktory při práci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Bližší informace jsou uvedeny v dokumentaci k veřejné zakázce na výše uvedené adrese.
Luxemburgo-Luxemburgo: Estudio para recopilar información reciente pertinente para la modernización de la legislación de la Unión Europea sobre sustancias químicas en relación con la salud y la seguridad en el trabajo, prestando especial atención a las sustancias químicas tóxicas para la reproducción
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Estudio para recopilar información reciente pertinente para la modernización de la legislación de la Unión Europea sobre sustancias químicas en relación con la salud y la seguridad en el trabajo, prestando especial atención a las sustancias químicas tóxicas para la reproducción.
Número de referencia: VT/2017/037.
II.1.2)Código CPV principal71317210 Servicios de consultoría en salud y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
Estudio para recopilar información reciente pertinente para la modernización de la legislación de la Unión Europea sobre sustancias químicas en relación con la salud y la seguridad en el trabajo, prestando especial atención a las sustancias químicas tóxicas para la reproducción, con el fin de analizar las repercusiones sanitarias, socioeconómicas y medioambientales en relación con posibles enmiendas de la Directiva 2004/37/CE del Parlamento Europeo y del Consejo, de 29.4.2004, relativa a la protección de los trabajadores contra los riesgos relacionados con la exposición a agentes carcinógenos o mutágenos durante el trabajo, y la Directiva 98/24/CE del Consejo, de 7.4.1998, relativa a la protección de la salud y la seguridad de los trabajadores contra los riesgos relacionados con los agentes químicos durante el trabajo.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 800 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Para obtener más información, véanse los documentos de licitación en la dirección mencionada anteriormente.