Nederland-Arnhem: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2021/S 151-402448
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Adviseurs ROC RijnIJssel
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de inhuur van Adviseurs voor ROC RijnIJssel . Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse Adviseurs ingehuurd op de op de volgende expertisegebieden:
1. Bouwprojectmanagement
2. Directievoering en toezicht
3. Advies Installaties
4. Advies Bouwfysica, Akoestiek en Brandveiligheid
5. Bouwkundige advieswerkzaamheden, met uitsluiting van alle architectonische (architectuur, interieurarchitectuur, stedenbouw en landschap) ontwerpwerkzaamheden
6. Stedenbouwkundige advisering (opstellen ruimtelijke onderbouwingen, advies over flora/fauna wetgeving en vergunningverlening)
Met het DAS wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Welkom op de DAS voor de inhuur van Adviseurs voor ROC RijnIJssel . Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse Adviseurs ingehuurd op de expertisegebieden op de volgende expertisegebieden:
De omvang van dit DAS is financieel niet te duiden. Het betreft hier alle Adviseurs die vallen onder de bovengenoemde disciplines voor een organisatie zoals ROC RijnIJssel met 13.000 studenten en 1250 medewerkers.