Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Voertuigen Openbare Ruimte
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht Voertuigen Openbare Ruimte met die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over de aanschaf van voertuigen ten behoeve van de bedrijfsvoering van de gemeente Veere. Het betreft:
• Kleine bedrijfsbus
• Middelgrote bedrijfsbussen
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
gesloten bestelauto “Klein”
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34100000 Motorvoertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Opdracht Voertuigen Openbare Ruimte met die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over de aanschaf van voertuigen ten behoeve van de bedrijfsvoering van de gemeente Veere
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
De Opdracht Voertuigen Openbare Ruimte met die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over de aanschaf van voertuigen ten behoeve van de bedrijfsvoering van de gemeente Veere.
gesloten bestelauto “Middelgroot”
Perceel nr.: 3