Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 404725-2019
Slovensko-Bratislava: Kontajnery na skvapalnené plyny
2019/S 165-404725
Korigendum
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Tovary
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Technológie čerpacích staníc LNG
Referenčné číslo: KR-VS-164-18
II.1.2)Hlavný kód CPV
44612000 Kontajnery na skvapalnené plyny
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a 5 ročný servis technológie 3 čerpacích staníc LNG.