S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 405577-2022
Submission deadline has been amended by:  461221-2022
Slovensko-Komárno: Zametacie vozidlá
2022/S 142-405577
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Viacúčelové zametacie a čistiace vozidlo
Referenčné číslo: MK_07_2022_VOZ
II.1.2)Hlavný kód CPV
34144430 Zametacie vozidlá
II.1.4)Stručný opis:
Predmetnom zákazky je kúpa viacúčelového zametacieho a čistiaceho vozidla vrátane manuálu, technickej dokumentácie, dopravy, poistenia, uvedenia do prevádzky a zaškolenia obsluhy, spolu s nadstavbami:
Výmenná zametacia nadstavba s odsávaním
Výmenná polievacia nadstavba s prednou umývacou lištou
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 232 432.33 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: