Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Chirurgický šicí materiál
Spisové číslo: 74/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV33141125 Šicí materiál
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky chirurgického šicího materiálu po dobu 2 let. Specifikace jednotlivých položek je uvedena v příloze ZD, Rozdělení šicího materiálu a příloze ZD, Technické požadavky.