Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT Hardware - Touchscreens
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van Touchscreens voor CorDeo Scholengroep te Leusden. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Touchscreens en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Touchscreens en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als CorDeo Scholengroep met 3236 leerlingen en 380 medewerkers.