Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 423754-2021
Submission deadline has been amended by:  619575-2021
Česko-Praha: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
2021/S 161-423754
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na projektové práce pro střední zakázky staveb pozemních komunikací a jejich realizaci zejména metodou BIM 2021
Spisové číslo: 01ST-000883
II.1.2)Hlavní kód CPV
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody se šesti účastníky na poskytování služeb spočívajících v provádění konkrétních projektových prací pozemních komunikací včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny, SSÚD, apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti na stavbách pozemních komunikací středního rozsahu a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 535 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: