Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de material de oficina con destino a los centros sanitarios dependientes del Servicio Murciano de Salud, mediante licitación electrónica
Referentienummer: CS/9999/1100810881/17/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30197000 Kleine kantooruitrusting
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Calendario sobremesa y dietarios
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)30197000 Kleine kantooruitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
El presente contrato tiene por objeto el suministro de material de oficina.
Archivador, carpetas, fundas varios tamaños
Perceel nr.: 2
Bolígrafos, rotulador varios colores/puntas
Perceel nr.: 3
Bandejas clips, grapas y similares
Perceel nr.: 4