Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия – ниско напрежение, и координатор на балансираща група за обектите на Община Казанлък“
II.1.2)Основен CPV код09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия – ниско напрежение, и координатор на балансираща група за обектите на Община Казанлък“, който включва доставка на необходимите количества нетна електрическа енергия ниско напрежение, включване на обектите в стандартна балансираща група, като непряк член с координатор Изпълнителя; осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението на електрическа енергия, планиране, заявяване и балансиране; изготвяне и подаване на почасови дневни графици и изпращането им за администриране на информационния поток от Електроенергийния системен оператор (ЕСО) ЕАД; поемане на отговорността за балансиране. На изпълнителя на поръчката ще бъде възложено още администрирането и заплащането на мрежовите услуги към оператора на електроразпределителната мрежа, както и всички присъщи дейности, свързани с участие на Възложителя на свободния пазар на електрическа енергия.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09310000 Електрическа енергия
II.2.4)Описание на обществената поръчка: